Wózek widłowy elektryczny - zobacz modele w naszym asortymencie

Wózek widłowy jest cennym urządzeniem, które może pomóc przedsiębiorstwom zwiększyć wydajność i zmniejszyć generowane koszty. Dlatego też coraz trudniej wyobrazić sobie magazyn i to niezależnie od tego jakiej jest wielkości bez choćby jednego widlaka na stanie. Do tej pory prym wiodły wózki z silnikami wysokoprężnymi. Choć nadal są bardzo często wybierane, to mają konkurencję w postaci wózków elektrycznych, które znajdziecie w naszej ofercie. Uważamy, że zdecydowanie warto im się bliżej przyjrzeć, ponieważ dla wielu przedsiębiorstw mogą być one rozwiązaniem bardzo odpowiednim.

Wózki widłowe elektryczne - nowoczesne rozwiązanie dla zakładu produkcyjnego

Ostatnie postępy w technologii sprawiły, że elektryczne wózki widłowe stały się atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych modeli. Jedną z głównych ich zalet jest to, że są znacznie cichsze od innych maszyn tego typu. To czyni je dobrym wyborem dla magazynów i innych miejsc, gdzie poziom hałasu musi być utrzymany na minimalnym poziomie. Ponieważ elektryczne wózki widłowe nie emitują spalin, mogą one pomóc przedsiębiorstwom w zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko i przestrzegać przepisów.

Widlak elektryczny - poznaj jego zalety

Innym powodem, dla którego elektryczne wózki widłowe są atrakcyjne, jest ich stosunkowo niski koszt eksploatacji. Ponieważ silniki elektryczne nie muszą spalać paliwa, wymagają mniejszej konserwacji niż tradycyjne modele i mogą pomóc firmom zmniejszyć koszty ogólne w dłuższej perspektywie. Trzeba jednak pamiętać, że nie jest to wózek, który może pracować bez przerwy. Wymaga on bowiem ładowania, które czasem może trwać nawet kilka godzin. Dlatego też jeśli jesteście zainteresowani jego zakupem dopytajcie nas o wszystkie szczegóły. Nasz doświadczony zespół postara się udzielić odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania.

Być może bierzecie pod uwagę również zakup innych maszyn np. wózka paletowego? Koniecznie sprawdźcie naszą ofertę i skontaktujcie się nami w celu ustalenia kosztów i dostępności wózków.