Sprzedaż nowych wózków widłowych – sprawdź ofertę i wybierz najlepsze rozwiązanie

Nowe wózki widłowe – sprzedaż i fachowe doradztwo w DH

Wózki widłowe to maszyny wykorzystywane do transportu różnych ładunków. W zależności od modelu, dzięki tym urządzeniom można przewozić materiały o różnej masie, nawet bardzo ciężkie. Sprawdzą się w każdej hali produkcyjnej, magazynie, czy sklepie o dużej powierzchni. Gdzie można je kupić? W DH oferujemy sprzedaż nowych wózków widłowych.

Sprawdź, jakie modele mamy na stanie!

 

Co jeszcze znajdziesz w naszej ofercie?

Mamy do dyspozycji szeroki asortyment nowych wózków widłowych oraz magazynowych marki Mitsubishi.

 

WÓZKI  WIDŁOWE  NAPĘDZANE  SILNIKIEM  DIESLA

  • Wózki z przeciwwagą z silnikiem Diesla  - o udźwigu od 1,5 do 16 ton. Mocne, solidne i precyzyjne. Przyjazne dla Twoich operatorów, środowiska oraz paliwooszczędne.

  • Wózki z przeciwwagą z silnikiem LPG - o udźwigu od 1,5 do 7 ton. Opracowane, by osiągnąć maksymalną produktywność przy jednoczesnej minimalizacji kosztów eksploatacji.

ELEKTRYCZNE  WÓZKI  WIDŁOWE

  • 3-kołowe wózki elektryczne z przeciwwagą - o udźwigu od 1 do 2 ton. Przyjazne dla użytkownika i innowacyjne. Zapewniają wysoką wydajność nawet w ciasnych pomieszczeniach i w wilgotnych warunkach pracy.

  • 4-kołowe wózki elektryczne z przeciwwagą - o udźwigu od 1,5 do 5 ton. Najinteligentniejsze, najbardziej trwałe, wyposażone w ogromną liczbę funkcji, zapewniające zwrotność, moc i niezawodność.

Szukasz tańszej alternatywy? Sprzedaż używanych wózków widłowych - koniecznie zobacz naszą ofertę. 

Korzystne warunki dla firm – sprzedaż nowych wózków widłowych

W DH dbamy o potrzeby naszych klientów. Mamy nowe wózki widłowe na sprzedaż, czyli sprzęt do obsługi magazynu, który się sprawdza. Przyjrzyj się dostępnym modelom!

 

WÓZKI  PALETOWE

  • Elektryczne wózki paletowe - wszechstronne modele (prowadzone ręcznie, wyposażone w podest, z miejscem stojącym lub siedzącym) oferujące ogromny wachlarz możliwości w przenoszeniu ładunków - od krótkiego transportu wahadłowego do zastosowań na dłuższych dystansach.

WÓZKI  WYSOKIEGO  SKŁADOWANIA  I  WIELOKIERUNKOWE

  • Wózki do niskiego składowania - o udźwigu od 2 do 6,3t. kompaktowe i łatwe w użyciu, zapewniające wysoką wydajność niezależnie od tego, w jakich warunkach pracują.
  • Wózki wysokiego składowania czterokierunkowe i systemowe - wszechstronna gama specjalistycznych wózków widłowych zapewniających najwyższą wydajność, niezawodność oraz manewrowość. Podnoszą ładunek na wysokość 11,5 metra i mają możliwość pracy w alejkach o szerokości zaledwie 1700mm.
  • Wózki do obsługi magazynu - zapewniają wysokie osiągi na wszystkich poziomach, pracując z wysokością podnoszenia do 11,5 metra.